DOLAR 27,1567 % 0.12
EURO 28,9129 % 0.02
STERLIN 33,2908 % -0.17
FRANG 29,9946 % 0.08
ALTIN 1.682,11 % 0,45
BITCOIN 727.449 -0.354

SÖZDE ANKARA BASININDAN ANKARAGÜCÜ TARAFTARINA ÇİRKİN İFTİRA!

Yayınlanma Tarihi :
SÖZDE ANKARA BASININDAN ANKARAGÜCÜ TARAFTARINA ÇİRKİN İFTİRA!

Adana Demirspor deplasmanında, 1500 kişi ile bütün tribünleri susturarak, yaptığı şov ile kendisine herkesi hayran bırakan Ankaragücü taraftarlarına, Ankara Masası isimli Ankara basınından çirkin bir iftira haber yapıldı!

Habere göre, Ankaragücü taraftarları Adana’da maç sonu taşkınlık yaptığı, ortalığı savaş alanına çevirdiği ve Adana Demirsporlu taraftarlara saldırdığı yazıyordu. Twitter’da yayınlanan haber o kadar tepki aldı ki, Ankara Masası paylaşımı silmek zorunda kaldı!

Bu defa sildiği twit yerine yaptığı paylaşımda ise, yine Ankaragücü taraftarı hedefteydi! Sanki o tepkileri hiç almamış, Ankaragücü taraftarlarını derinden üzmemiş gibi, bu defa paylaşımında
#Adana‘dan ayrılmak için hazırlık yapan #Ankaragücü taraftarları, bindikleri otobüslerin camlarına isabet eden taşlar sebebiyle araçlardan inince arbede yaşandı.” şeklinde düzeltme yaptı!

Taş atılması skandalına değinmeyen, Ankaragücü’nün sahada ve saha dışında yaşadığı haksızlıklara sesini çıkarmayan ve SÖZDE ANKARA BASINI olan Ankara Masası editörünü ve haberi yapan arkadaşları kınıyoruz!

Ankaragücü taraftarı polis tarafından korunamadığı gibi, kendisini korumak ve savunmak isterken de polisin jop ile müdahalesiyle karşı karşıya kalmıştır.

Bu karanlık geceden de başı dik ayrılan Ankaragücü camiası ve Ankaragücü taraftarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz!

YORUM YAP